Restauracje

Citronex - logo Restauracje Picaro

We wszystkich ośmiu Restauracjach Picaro serwujemy sezonowe zestawy obiadowe, bogaty wybór surówek, smaczne desery w postaci ciast i lodów oraz owocowe kompoty. Nasi goście mogą sami skomponować swój posiłek. Restauracje Picaro to doskonałe miejsce na szybkie śniadanie, lunch czy wieczorny posiłek podczas długiej podróży.

Nasze restauracje otwarte są przez 7 dni w tygodniu. W Restauracjach Picaro serwujemy pożywne śniadania (w godzinach 6.00–11.00) oraz dania kuchni polskiej i europejskiej w formie samoobsługowego bufetu (dania na wagę). Restauracja Picaro Pod Strzechą, położona w Stoku/Łagowie Lubuskim, oferuje również dania à la carte dla miłośników celebrowania posiłków.

Restauracje Picaro
U nas nigdy nie czekasz na danie / food express
U nas nigdy nie czekasz
na danie / food express
Zdrowa i domowa kuchnia polska z elementami kuchni świata
Zdrowa i domowa kuchnia polska
z elementami kuchni świata
Otwarte 7 dni w tygodniu przez 24h na dobę
Otwarte 7 dni w tygodniu
przez 24h na dobę
Dania na wagę

Dania na wagę

Smaczne domowe jedzenie na wagę. Możesz wybierać spośród wielu różnorodnych dań i dobrze zjeść nie czekając na zamówienie.

Soczysty schabowy, domowe pierogi a może pyszna pomidorowa?

Sprawdź!

Specjały Picaro

Specjały Picaro

Pyszny burger, smakowita pizza, albo podpłomyk z pastą z zielonego groszku i łososiem. Mamy dużo różnych pomysłów! Skorzystaj z naszej oferty sezonowej.

Smacznego!

Picaro pod Strzechą

Picaro pod Strzechą

Wyjątkowe potrawy w wyjątkowej atmosferze. Spróbuj dań kuchni polskiej, lub skuś się na smaki z różnych zakątków świata.

Restauracja Picaro Pod Strzechą to doskonały lokal na wesele lub niezapomnianą imprezę okolicznościową.