Dyskonty Paliwowe

Citronex - logo Dyskonty Paliwowe

Pierwsza stacja paliw pod marką Dyskont Paliwowy rozpoczęła swą działalność w Zgorzelcu w 2013 roku. Obecnie nasze Dyskonty Paliwowe znajdują się także w Lipianach, Siechnicach, Stoku, w pobliżu Iłowej oraz Kątach Wrocławskich. W 2019 uruchomiliśmy kolejny, największy w Polsce Dyskont Paliwowy w Zgorzelcu.

W niedalekiej przyszłości planujemy otwarcie kolejnych placówek.

Niskie ceny paliw, ale zawsze najwyższej jakości, to między innymi efekt dużej skali zakupów bezpośrednio od producentów. Zapraszamy do współpracy małe i duże firmy transportowe, dla których przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Dyskonty Paliwowe
Kompleksowa oferta dla kierowców i podróżnych
Kompleksowa oferta
dla kierowców i podróżnych
Supermarkety czynne 24/7
Supermarkety
czynne 24/7
Stacje paliw w standardzie Premium
Stacje paliw
w standardzie Premium
Oferta dla Biznesu

Oferta dla Biznesu

Dogodne położenie naszych dyskontów w pobliżu dróg krajowych i autostrad sprawia, że samochody firm transportowych z całej Polski zmierzające w stronę zachodniej granicy ostatnie tankowanie w kraju mogą wykonać w jednym z Dyskontów Paliwowych Citronex.

Klienci zainteresowani stałą współpracą mogą wybrać jedną z kilku naszych propozycji:

  • umowa na przedpłatę,
  • umowa z odroczonym terminem płatności,
  • umowa rabatowa,
  • współpraca bez umowy.
Oferta dla Klienta

Oferta dla Klienta

Stacje kompleksowo realizują potrzeby różnorodnych podróżnych, włącznie z najmłodszymi. Są świetnym miejscem odpoczynku do którego chętnie powracają nasi Klienci.

W naszych Dyskontach Paliwowych można skorzystać z:

  • oferty Marketu czynnego 24/7,
  • kantoru wymiany walut,
  • bankomatu,
  • myjni samochodów osobowych,
  • kącika dla najmłodszych
  • bogatej oferty Restauracji Picaro oferującej smaczne posiłki i wyśmienitą kawę.

Naszym celem jest dostarczanie Państwu wysokiej jakości paliwa w przystępnych cenach.

Citronex z powodzeniem prowadzi stacje paliw pod patronatem BP, zlokalizowane przy kluczowych drogach krajowych prowadzących do granicy z Republiką Federalną Niemiec.

Pierwsza Stacja Paliw BP Żarska Wieś znajduje się przy drodze krajowej nr 94 w pobliżu Zgorzelca, w kierunku przejść granicznych z Niemcami: Jędrzychowice-Ludwigsdorf oraz Zgorzelec-Goerlitz. Stacja jest elementem dużego portu samochodowego, w skład którego wchodzą również myjnia dla samochodów ciężarowych, parking na około 500 samochodów ciężarowych, serwis ogumienia, serwis tachografów, ogrzewań postojowych oraz klimatyzacji, oddział urzędu celnego oraz wiele innych udogodnień dla kierowców oraz podróżnych.

Nasza druga Stacja Paliw BP zlokalizowana jest w miejscowości Mostki, przy drodze krajowej nr 92 (Świebodzin – Świecko), w odległości 60 km od granicy z Niemcami. Przy stacji znajduje się wygodny parking na około 500 samochodów ciężarowych i kilkadziesiąt samochodów osobowych oraz czterotunelowa myjnia TIR. Na miejscu kierowcy oraz podróżni mogą skorzystać z oferty supermarketu Carrefour Express, restauracji Picaro.

Trzecia stacja paliw BP należąca do naszego portfolio zlokalizowana jest w bliskim sąsiedztwie przejścia granicznego w Sękowicach, koło Gubinka. Na terenie stacji znajduje się obszerny parking dla samochodów osobowych (34 miejsca postojowe) i ciężarowych (44 miejsca postojowe), wieloproduktowe dystrybutory paliwowe oraz dwustronny dystrybutor LPG. W nowej lokalizacji funkcjonuje również dobrze zaopatrzony sklep czynny całą dobę oraz bistro Picaro.

Stacje paliw

Grupa Citronex poszukuje do wydzierżawienia lub kupienia stacje paliw (ewentualnie rozpoczętej budowy stacji) w regionie województw:

dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, opolskiego i łódzkiego

Oferty ze zdjęciami prosimy kierować na e-mail: info@citronex.pl lub za pośrednictwem formularza.