Oferta pracy - Spedytor Krajowy

Citronex to rodzinna firma powstała w 1988 roku. W przeciągu ostatnich lat od małego przedsiębiorstwa stała się prężnie rozwijającą firmą, zatrudniającą około 2000 pracowników. Obecnie odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w sektorach: logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni i serwisu samochodów ciężarowych, stacji paliw, hoteli, restauracji i supermarketów.

Obecnie w związku z rozwojem poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

Spedytor Krajowy (+ kraje bałtyckie: Litwa, Łotwa, Estonia)

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację biznesową.
  • Znajomość MS Office (Excel).
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów firmy w zakresie transportu międzynarodowego FTL/LTL w relacjach międzynarodowych.
  • Administracja organizowanych przewozów zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  • Monitorowanie i optymalizowanie kosztów transportowych.
  • Dbałość o utrzymywanie wysokiej jakości wykonywanych zleceń.
  • Rozwiązywanie bieżących wyzwań związanych z przewozem towarów.
  • Codzienna realizacja zleceń transportowych (wysyłki towaru z dojrzewalni w Pruszczu Gdańskim).
  • Optymalizacja transportu (organizacja ładunków powrotnych z krajów bałtyckich).
  • Bezpośredni kontakt z kierowcami.
  • Współpraca z innymi komórkami organizacji.

Pracując z Nami, zyskujesz:

  • Bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia – umowa o pracę.
  • Autentyczne wynagrodzenie + bonusy.
  • Równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym.
  • Partnerskie traktowanie.
  • Zdobycie praktycznych umiejętności i doświadczeń.
  • Otwartość i pracę wśród życzliwych ludzi.
  • Praktyczny trening wdrożeniowy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych.